Medžio darbai by Stephen Corbett

Paaiškintos visos pagrindinės technologijos ir jų taikymas, pavyzdžiui, šlifavimas ir laminavimas, paprastų ir sudėtingesnių sandūrų darymas, beicavimas, paveikslų rėminimas, drožyba, baldų taisymo ir restauravimo pagrindai bei namų priežiūros darbai.
Pateikiama 260 technologijų bei projektų, taip pat ir puikių konstrukcijų, pavyzdžiui, gražaus dizaino knygų spinta ir tradicinė skrynia, bei nesudėtingos ir paprastos instrukcijos, kaip pagaminti šiuos dirbinius.
Vadovas suteikia daug informacijos apie įvairias medienos rūšis, pradedant spygliuočių bei lapuočių mediena ir baigiant medienos plokštėmis, rėmjuostėmis ir lukštu, kartu su naudingais pasirinkimo, pirkimo ir laikymo patarimais.
Vadove yra išsamus rankinių bei elektrinių įrankių ir visų reikalingų medžiagų bei įrangos katalogas, taip pat ir svarbiausi jūsų dirbtuvės planavimo ir saugaus darbo patarimai.
Leidinys, iliustruotas virš 2 300 spalvotų nuotraukų ir brėžinių, – nepamainomas medienos apdirbimo vadovas visiems – nuo pradedančiojo iki pažengusiojo.

22,01

Genre: Mokomoji
Skelbta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Laikraščio UAB "Dzūkų Žinios" projektas SKAITLIUKAS.EU